Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Mike #theplasticguy

1

Mike je normální chlapík, kterej si žije svůj život. Má rád NHL, fandí Floridě, Dallasu, Carolině, Arizoně a Anaheimu. Je to stylař, nosí kšiltovku, už dost zašlý tričko – tak trochu hipster, a má strniště.  Rád se otočí za pěknou holkou, ale nepije alkohol, mohl by ho rozpustit.  Nestrká nos do věcí, po kterejch mu nic není. Jak píšu, normální chlapík… Snad jen jedna věc ho odlišuje od ostatních. Je z plastu a je celkem malej, takže jeho život není zas takové peříčko, jak by se mohlo zdát…

mikePříjmení: není známo

mike lovelyhairJeho příjmení nikdo nezná. LovelyHair to ale podle všeho nebude. 😀

Narozen: kolem roku 1990

Mike měl velmi těžké dětsví, což ho poznamenalo na celý život! Hned po narození, předpokládaná země původu je Čína, ho rodiče nelidsky pohodili do papírové krabice a poslali do Evropy. Nějaký čas ho vystavovali v obchodě s hračkami. Jako nějaký zvířátko v ZOO, jako nějakou atrakci… Stovky lidí kolem něj procházeli bez povšimnutí. Někteří, jako by snad toho neměl málo, vzali jeho papírovou krabičku a zatřásli s ní! Jak říkám ukrutné první měsíce života. Pak ale přišel chlapeček, takovej blbeček s účesem alá kraví líznutí… Vzal krabičku s Mikem do ruky, usmál se a vzal si Mika domů (po zaplacení výkupného jeho otrokářům – hračkářům). 

Ovšem ani u Míry doma neměl Mike na růžích ustláno. Několik dnů musel občas prožít pod postelí. Jednou dokonce přežil útok psa! Onen chlupatý uslinta, byť s mírumiluvným jménem Špunt, na něj v nestřežený moment zaútočil, Mike ale projevil velkou dávku duchapřítomnosti, když odhodil svou motorkářskou helmu a zachránil se skokem na koberec. Od té doby nosí Mike kšiltovku, helma nepřežila. ALE! Děti, noste helmu! 

Mike ovšem od dětství trpí i jinou řekněme mutací. Narodil se jako dospělý a vůbec nestárne. Cool, řekne si mnoho z vás. Jistě, může být… Ale stejně jako většina věcí, má i tato zdánlivá výhoda svou druhou, temnější stránku. Teď trochu hřeším na to, že Mike neumí číst, protože by určitě nebyl rád, kdyby jen tušil… Mike není (pravděpodobně) moc obdařen. Nosí dost upnuté kalhoty a ani prd, přátelé… Moc mu to ale nevadí. Umí si užívat života i jinak, vypadá, že je celkem vatař. Má dva koně, loď, motorku, vlastní hrad, pirátskou loď, helikoptéru, je to takovej malej plastovej Christian Grey, i když je Yellow. Nežije si prostě špatně.

mike kun

Mike lod

mike kun 2

Včera se někdo na facebooku ptal, jestli s námi Mike půjde na vyhlášení cen bloger / blogerka roku 2015. Jistě! Je to přeci člen naší rodiny!

Pokud byste chtěli sledovat Mikeova dobrodružství, sledujte můj Instagram.

Tak zase příště, M.

 

Ahoj a těším se příště
signature
share
1 Response
  • Annie
    Listopad 5, 2015

    Myslím, že Mike by měl mít svůj vlastní instagram! 😀 🙂

What do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.