Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Nahlédnutí do zákulisí České Miss 2016 – fotoreportáž

0

V sobotu večer byla v Obecním domě v Praze vyhlášena vítězka České Miss 2016. Pomatuji si, jak jsme nedávno cestou z natáčení rozhovorů v autě s Peťou debatili, která z finalistek bude pozdější Miss a které bychom to nejvíce přáli my a o které si myslíme, že jí zvolí lidé.

V té době jsme vám ještě nemohli naše tipy sdělit. Dokonce ani já ne. „Chceme, aby volba Miss nebyla ovlivněna názory „opinion leaderů“ z žádného oboru„, řečeno bylo nám. Hm, tak už i můj hlas má nějakou váhu? 🙂 No, když mi lichotí, rozporovat jim to nebudu 🙂 a tak vám svůj tip sděluji dnes. I když já jsem si určitou rebélii neodpustil ani včera. Svůj tip jsem zveřejnil při poslední reklamě pár minut před ukončením hlasování na Twitteru. Mé nejoblíbenější sociální síti 🙂 Můj tip byly holky s číslem 3, 8 a 9.

Devítka, protože je „naše“ z jihu, líbila se mi na fotkách, a když jsem měl možnost s ní mluvit, byla přirozená, příjemná a milá. Stejně tak číslo 8. Na zkoušce před finálovým večerem házely holky jeden vtip za druhým. Moje krevní skupina. No a trojka, protože kdo by nebyl pro trojku, že. S Natálkou jsme se viděli a mluvili jsme spolu párkrát i před tím, než se do soutěže přihlásila a prostě byla v pohodě. A přišlo mi, že díky jejím zkušenostem a díky tomu, že do zákulisí showbizu již předtím nakoukla, si z toho všeho kolem České Miss nesedla na zadek a využila to ve svůj prospěch. Byla energická v každé fázi soutěže. Takže tohle byly „moje holky“. Jsem rád, že se Natálka umístila a věřím, že ani Vendy s Míšou se neztratí! 🙂

Tím ale nechci říct, že by ostatní holky byly „live“ nepříjemné, nebo nesympatické. To vůbec ne! Většina byla opravdu „v pohodě“ ale tahle trojice mi sedla nejvíc. 

Teď už ale k tomu, co se dělo v sobotu před zahájením přenosu.

Oproti minulému ročníku (mou fotoreportáž jste mohli vidět ZDE) se akce přesunula z Fora Karlín do Obecního domu. Což já moc nekvituji. Jednak z čistě praktického hlediska – parkování a doprava v okolí obecního domu nic moc. Což sice hosté asi neřeší, jedou taxíkem, ale když tam jdete pracovně s brašnou plnou foťáků, tak je to na pytel. A druhak se mi ve Foru Karlín prostě líbilo víc. Je to tam modernější. Líbilo se mi, že tam bylo mnohem víc místa na podiu. Stage měla tři ramena, jedno hlavní a dvě vedlejší. Na to tady pochopitelně nebylo místo. Já osobně bych Českou Miss hodil celou trochu do moderna. Ale já nejsem pořadatel a ani za soutěž nemám finanční zodpovědnost, takže mně se to radí :).

IMG_3207

IMG_3208

IMG_3244Interiér Obecního domu je krásný. Nasvícený je ještě krásnější.

IMG_3243Takhle jste to mohli vidět v televizi.

IMG_3216Takhle to pak vypadá za zadu. Každý malý panel, který dohromady tvoří velkou obrazovku, má svou řídící jednotku. 

IMG_3255Tenhle port byl asi Leoše Mareše, jednoho z moderátorů pořadu, jestli byl na Boučkově nápis „Liborčin“ nevím 😀

IMG_3239Tohle zákulisí pro vás ale asi není tak zajímavé, takže pojďme na holky.

IMG_3224Takhle vypadalo zázemí kadeřníků. Vzadu a v těch otevřených dveřích můžete vidět pověšené šaty, které měly holky na sobě. Každá holka měla své místo. 

IMG_3230Kdo uhádne, kdo je tohle 🙂 ? Hádejte v komentářích.

IMG_3232Moje favoritka 🙂 stále usměvavá osmička.

Holky šly prvně ke kadeřníkovi, ten jim udělal vlasy a šly se líčit. Nalíčené se pak vrátily ke kadeřníkovi na finální účes.

IMG_3245A holky ze štábu mezitím dolaďovaly všechno potřebné. Jako např. tady na živý vstup do zpráv na Primě.

IMG_3249Jiný holky se zase fotily na pódiu 🙂

IMG_3237Od kadeřníka šupky dupky k vizážistkám. Na deset holek bylo 5 vizážistů. V jejich čele Pavel Bauer. 

IMG_3236

Česká Miss 2016.

IMG_3240

IMG_3252Holky seděly pěkně za sebou 🙂 Docela náhoda. Úplně vlevo Česká Miss, za ní první vícemiss, a druhá vícemiss. 🙂 

IMG_3261

IMG_3264Petina favoritka 🙂

IMG_3267No a v této chvíli vypršel čas, který jsme měli vyměřený v zákulisí. Trochu mě zklamala organizace. Peťa měla být v zákulisí po celou dobu přímého přenosu. Pár dnů před finálovým galavečerem ale přišlo info, že v zákulisí nesmí být v době přímého přenosu nikdo… Hodina, kterou jsme mohli v zákulisí trávit, utekla jako voda a nestihli jsme ani polovinu toho, co jsme chtěli. Škoda, ale třeba příště 🙂

Děkuji, že jste dočetli až sem a těším se příště, u článku o našem tripu do Paříže, M.

***Všem moc děkuji za komentáře. Dělají mi radost a motivují mě k dalším článkům.***

Ahoj a těším se příště
signature
share
5 Responses
 • Týnka
  Duben 5, 2016

  Není to Míša? Číslo osm, ten účes?

  • Miroslav Čížek
   Duben 5, 2016

   Osmička to není 🙂 Ale můžeš hádat ještě jednou 🙂

 • Kristine
  Duben 5, 2016

  Jéé, tak to je tedy škoda, že to takhle nevyšlo, do zákulisí bych se podívala moc ráda ještě detailněji. Osmička, ta mě dostala tím jak řekla, že se jí líbí (Plečnikův) kostel na Jiřího z Poděbrad proto, že je inspirován Noemovou archou, a že má ráda zvířata 😀 To pobavilo!

  • Miroslav Čížek
   Duben 5, 2016

   Tobě by Miss slušela ale i z té druhé strany 🙂 Neuvažovala jsi o ní někdy? Každý, kdo viděl nějaké Tvé fotky u tebe na blogu, tak mi jistě dá za pravdu! 🙂
   Osmička byla vtipná v medailonku i v reálu 🙂 Škoda, že se neumístila…

 • Kristine
  Duben 7, 2016

  Já jsem extra mrňous a i kdybych nebyla, asi bych do toho nešla. A co jsem slyšela o podmínkách, které holky podepisují, pff, to bych nechtěla. Ale děkuju! 🙂

What do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.